Animacje i video-marketing

Duża konkurencja na rynku już nikogo nie dziwi, ale liczą się działania, które należy podjąć, żeby wybić się na jej tle. Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem chętnie Ci w tym pomożemy. Jeśli chcesz, żeby Twój przekaz docierał do wybranej grupy docelowej, musisz pamiętać, że nawet jeśli jest bardzo dobry, to suchy tekst i grafika mogą nie wystarczyć. W dzisiejszych czasach coraz trudniej się wyróżnić i zapaść w pamięć potencjalnych klientów. Ludzie przyzwyczaili się do wysokiej jakości materiałów marketingowych, więc jeśli będziesz podobny do innych, mogą nie zwrócić uwagi na Twoją ofertę. Jeśli nie jesteś przekonany do nowych, bardziej innowacyjnych form reklamy, koniecznie sprawdź naszą ofertę i realizacje!

Nowoczesne formy przekazu w Internecie z Koliber360

Reklamy video i animacje – to właśnie oneprzykuwają wzrok i uwagę odbiorców. A jeśli uzupełnimy je o ciekawe i chwytliwe hasła, to przekaz na pewno zostanie zauważony i doceniony. Uwierz, nawet jeśli wszyscy dziś „scrolują” możesz sprawić, że zwrócą uwagę na Twoją firmę! Pamiętasz animowaną, humorystyczną reklamę telewizyjną, przekonującą, że pewien napój „doda Ci skrzydeł”? W ramach naszych usług możemy wykonać dla Ciebie filmy reklamowe, wizerunkowe, poradniki, a także animacje pokazujące praktyczne zastosowanie produktu lub usługi. Jeśli to Cię nie przekonuje, to postaw się na chwilę w roli odbiorcy. Z jakiej instrukcji chętniej skorzystasz? Wypisanej jednolitym charakterem pisma w punktach czy raczej tej, w formie krótkiego filmu, w którym animowany bohater wszystko Ci pokaże?

Dlaczego warto postawić na animację w Internecie?

Głównie dlatego, że jest to jedna z najlepiej przyswajalnych form w odbiorze. Oglądane obrazy skutecznie przyciągają uwagę i zapadają w pamięć, ponieważ odwołują się do emocji i tworzą indywidualne skojarzenia. A dzięki urządzeniom mobilnym, można je oglądać praktycznie wszędzie. Według raportów branżowych, 52% przedsiębiorców zwiększa obecnie wydatki na obecność firmy na Facebooku, a 72% zamierza inwestować w video! Co więcej, ponad 50% internautów przyznaje, że w Internecie korzysta głównie z materiałów video. Wynika z tego, że rola Internetu i treści video w biznesie będzie wzrastać. Nie czekaj, przygotuj się na to już dziś!

Nasza standardowa oferta obejmuje animacje i filmy video o różnej długości i charakterystyce:

    • od 6 do 10 sekund – jeśli chcesz po prostu przyciągnąć uwagę klienta
    • od 11 do 20 sekund – jeśli chcesz zareklamować się w atrakcyjny i nowoczesny sposób
    • od 21 do 30 sekund – jeśli chcesz się wyróżnić i zareklamować pokazując jaką korzyść odniesie klient z Twojego produktu lub usługi
    • od 31 do 40 sekund – jeśli chcesz zaciekawić i zaangażować klienta poprzez sprawienie, że utożsami się z bohaterem historii pokazującej kilka kluczowych korzyści z Twojego produktu lub usługi.

Koliber 360 to agencja, która nieustannie oferuje Klientom nowe możliwości rozwoju. A wszystko po to, żebyjeszcze lepiej i szybciej wypromować Twoją firmę. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych usług. Sprawdź i przekonaj się, że nie musisz mieć dużego budżetu, aby mieć profesjonalnąanimację i reklamę video, dzięki którym ożywisz profil Twojej firmy na Facebooku, i kto wie? może nawet zdecydujesz się na kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, dostosowane do profilu Twoich odbiorców, płci, wieku i zasięgu geograficznego? Skontaktuj się z nami i powiedz w czym moglibyśmy Ci pomóc!

Sprawdź nasze realizacje!