Strony internetowe

Chcesz przyciągnąć klientów i zachęcić ich do skorzystania z oferowanych usług? Najlepszym sposobem na to jest kreatywna strona internetowa. Wkrótce możesz ją mieć - z naszą pomocą! To, jak będzie wyglądała, zależy od tego, czego potrzebujesz. Jeśli dopiero rozkręcasz swój biznes, najlepszy będzie wariant MINI. MEDIUM sprawdzi się, jeśli Twój biznes coraz prężniej się rozwija, natomiast OPTI i PRO polecamy, jeśli zależy Ci na bardziej rozbudowanej, profesjonalnej witrynie, połączonej ze spójnym profilem Twojej firmy na Facebooku

Chcesz wiedzieć czym charakteryzują się poszczególne pakiety? Poniżej możesz sprawdzić zakres realizowanych w ich ramach usług i wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Strona mini

Obejmuje jednozakładkową witrynę internetową, oczywiście responsywną, a więc dostosowaną do wszelkich urządzeń mobillnych, stworzenie wizytówki na Mapach Google, a także system CMS, który pozwoli Ci samodzielnie aktualizować treści. Zapewniamy również połączenie z Facebookiem oraz profesjonalny copywriting w zakresie nagłówków.

Strona medium

W ramach tego pakietu wykonujemy wszystkie usługi, które realizowane są w pakiecie MINI, ale rozszerzone o dodatkowe opcje. Podstawową różnicą jest to, że strona składa się nie z jednej, ale z trzech zakładek, wzbogaconych o slider (3 slajdy) i galerię 15 zdjęć. Poszerzona jest również usługa copywritingu, uwzględniająca nie tylko nagłówki, ale również treści. Co więcej, wybierając ten pakiet otrzymujesz dodatkowo spersonalizowaną grafikę (zdjęcie w tle) na Facebooka.

Strona opti

Stanowi połączenie pakietu MINI z MEDIUM, które zostały uzupełnione o kilka dodatkowych, bardziej zaawansowanych funkcji, do których należą między innymi przyciski CTA (4) oraz kod QR. Strona OPTI składa się z6 zakładek, dzięki czemu daje dużo większe możliwości zarówno twórcom, jak i użytkownikom. Zwiększona jest takżeiczba zdjęć oraz slajdów, a zakładka KONTAKT może zawierać formularz kontaktowy uwzględniający Politykę Prywatności RODO. Jeśli zdecydujesz się na pakiet OPTI,stworzymy dla Ciebie równieżspójny ze stroną internetową profil ma Facebooku, obejmujący zarówno warstwę graficzną, jak i tekstową. Możesz być pewien, że ułatwi odnalezienie Twojej witryny Klientom.

Strona pro

W ramach tego pakietu realizujemy tak naprawdę wszystko, co jest niezbędne, na profesjonalnej stronie internetowej wysokiej jakości. Usługa łączy w sobie wszystkie pakiety w jeszcze bardziej rozszerzonej wersji (np. 8 zakładek i 5 podzakładek, ale także duża galeria i aż 5 przycisków CTA). Właściciele pakietu PRO otrzymują witrynę połączoną z portalami społecznościowymi, oraz powiązaną z Google Analytics (raporty)Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ jeśli wybierzesz stronę PRO, stworzymy dla Ciebie krótką animację reklamową z Twoim logotypem, którą zainstalujemy w wybranym przez Ciebie miejscu na witrynie. W ten sposób na pewno przyciągniesz uwagę Twoich Klientów i odróżnisz się od konkurencji! A czy nie o to właśnie chodzi w biznesie?

Jak widać, nasza oferta jest naprawdę szeroka. Jeśli nie wiesz co wybrać, skontaktuj się z nami, porozmawiamy i z pewnością wybierzemy usługę, która będzie pasowała do Twojej firmy.Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby bez względu na to czy wolisz prostą i tanią stronę internetową czy stronę zaawansowaną, dającą pełne możliwości przedstawienia wyjątkowości Twojej firmy i oferty. Zadzwoń lub napisz do nas również wtedy, gdy potrzebujesz sklepu internetowego, systemu rezerwacyjnego lub bloga. Pamiętaj, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia.